100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

projek kami

Teknologi pengeluaran antarabangsa yang maju dan berkualiti tinggi

tentang kita
_W2A2318

Ditubuhkan pada tahun 2014, Topticom bermaksud Top Optic Communication, dan inilah visi kami yang membimbing dan memberi inspirasi kepada kami sejak ditubuhkan. Setelah pertumbuhan pantas lebih dari 5 tahun, kami telah membantu membina rangkaian yang cepat dan selamat di seluruh dunia dengan menyediakan alat pemancar berkualiti tinggi dan boleh dipercayai.
Kami menawarkan pelbagai transceiver yang sesuai dengan OEM, seperti 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT dll. Kami memberi tumpuan dan menindaklanjuti perkembangan teknologi sehingga kami dapat memberikan anda produk terbaru untuk membantu anda mempercepat bahagian pasaran anda dengan produk strategik.

lihat lebih banyak