page_banner

produk

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver optik

Penerangan Ringkas:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 adalah pemancar optik selari empat saluran, boleh dipasang dan direka untuk aplikasi 100G CWDM dengan rangkaian FEC, Datacenter dan Enterprise dan pautan optik lain. Mereka mematuhi Spesifikasi SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 dan Telcordia GR-468-CORE. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.


Perincian Produk

Penerangan Produk

100G QSFP28 menyatukan empat jalur data dalam setiap arah dengan lebar jalur 100Gb / s. Setiap lorong boleh beroperasi pada 25.78125Gb / s hingga 2km untuk G.652 Single Mode Fiber (SMF). Panjang gelombang tengah saluran 4CWDM ialah 1271nm, 1291nm, 1211nm dan 1331nm.

Ciri Produk

Hingga 25.78125Gbps Kadar data setiap saluran
Hingga 2km untuk G.652 SMF
4 pemancar CWDM berasaskan DFB
Pengesan foto PIN 4 saluran
Faktor bentuk QSFP28 hot-pluggable
Duplex LC wadah
Litar CDR dalaman pada saluran penerima dan Pemancar
Sokong pintasan CDR
Fungsi diagnostik digital terbina dalam
Penggunaan kuasa rendah <3,5 W
Suhu kes operasi: 0 ~ + 70 ° C

Permohonan

Aplikasi 100G CWDM4 dengan FEC
Rangkaian pusat data dan Perusahaan
Pautan optik lain

Spesifikasi produk

Parameter

Data

Parameter

Data

Faktor Bentuk

QSFP28

Panjang gelombang

1310nm

Kadar Data Maks

103.1 Gbps

Jarak Penghantaran Maksimum

2km

Penyambung

Dupleks LC

Media

SMF

Jenis Pemancar

LAN-WDM berasaskan DFB

Jenis Penerima

PIN

Diagnostik

DDM Disokong

Kadar suhu

0 hingga 70 ° C (32 hingga 158 ° F)

TX Kuasa setiap lorong

-6.5 ~ 2.5dBm

Sensitiviti Penerima

<-10dBm

<-10dBm

Penggunaan kuasa

3.5W

Nisbah Kepupusan

3.5dB

1

Ujian Kualiti

2

Ujian Kualiti Isyarat TX / RX

3

Uji Kadar

4

Ujian Spektrum Optik

5

Ujian Senstiviti

6

Ujian Kebolehpercayaan dan Kestabilan

Ujian Endface

xinfu

Sijil kualiti

safd (2)

Perakuan CE

safd (3)

Laporan EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver optik