page_banner

produk

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optik transceiver

Penerangan Ringkas:

QSFP28 SR4 100Gb / s adalah
transceiver optik selari empat saluran, boleh dipasang dan direka untuk aplikasi 100GBASE-SR4 dan 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Mereka mematuhi Spesifikasi SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 dan Telcordia GR-468-CORE. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.


Perincian Produk

Penerangan Produk

100G QSFP28 menyatukan empat jalur data dalam setiap arah dengan lebar jalur 100Gb / s. Setiap lorong dapat beroperasi pada jarak transmisi 25.78125Gb / s hingga 70m menggunakan serat OM3 atau jarak transmisi 100m menggunakan serat OM4. Modul-modul ini dirancang untuk beroperasi di atas sistem serat multimode menggunakan panjang gelombang nominal 850nm.

Ciri Produk

Kadar data sehingga 103.1Gb / s

Faktor bentuk QSFP28 hot-pluggable

4 saluran array 850nm VCSEL dan array pengesan foto PIN

Litar CDR dalaman pada saluran penerima dan pemancar

Fungsi diagnostik digital terbina dalam

Bekalan kuasa tunggal + 3.3V

Penggunaan kuasa rendah <2.5 W

Permohonan

100GBASE-SR4 100G Ethernet melalui Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Pautan optik lain

Spesifikasi produk

Parameter

Data

Parameter

Data

Faktor Bentuk

QSFP28

Panjang gelombang

850nm

Kadar Data Maks

103.1 Gbps

Jarak Penghantaran Maksimum

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Penyambung

MTP / MPO-12

Media

MMF

Jenis Pemancar

VCSEL 850nm

Jenis Penerima

PIN

Diagnostik

DDM Disokong

Kadar suhu

0 hingga 70 ° C (32 hingga 158 ° F)

TX Kuasa setiap lorong

-8.4 ~ 2.4dBm

Sensitiviti Penerima

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Penggunaan kuasa

3.5W

Nisbah Kepupusan

3dB

1

Ujian Kualiti

2

Ujian Kualiti Isyarat TX / RX

3

Uji Kadar

4

Ujian Spektrum Optik

5

Ujian Senstiviti

6

Ujian Kebolehpercayaan dan Kestabilan

Ujian Endface

xinfu

Sijil kualiti

safd (2)

Perakuan CE

safd (3)

Laporan EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 dan 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optic transceiver