page_banner

produk

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver optik

    Transceiver SFP28 adalah modul prestasi tinggi, kos efektif yang menyokong kadar data 25Gbps dan panjang pautan maksimum 10km di SMF. Ia direka untuk 25GBASE-LR Ethernet dan 25.78125 Gb / s lorong tunggal 100GE LR4. Mereka mematuhi SFF-8402 dan SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 dan IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver optik

    Transceiver SFP28 adalah modul transceiver optik yang sangat padat menukar 25Gbit / s siri elektrik PECL atau CML menjadi data optik bersiri yang mematuhi standard 25GBASE-SR. Ia direka untuk rangkaian kawasan penyimpanan berkelajuan tinggi, penyambungan kluster komputer, paip data berkelajuan tinggi khusus dan Sambungan Rak Inter. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Transceiver SFP28 dirancang untuk digunakan dalam pautan Ethernet sehingga kadar data 25,78 Gb / s dan panjang pautan hingga 10 km. Mereka mematuhi SFF-8472, dan serasi dengan SFF-8432 dan bahagian SFF-8431 yang sesuai. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.