page_banner

produk

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver optik

Penerangan Ringkas:

Modul SFP28 LAN-WDM mematuhi SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang ditentukan dalam SFF-8472. Transceiver optik mematuhi keperluan RoHS.


Perincian Produk

Penerangan Produk:

25G LAN WDM adalah modul transceiver optik yang sangat padat dan mempunyai panjang gelombang 12. Pemancar EML LAN-WDM dan penerima APD memberikan prestasi yang unggul untuk aplikasi Ethernet pada pautan sehingga 10km di SMF.

Ciri Produk

Kadar data operasi hingga 25Gbps
Penerima LAN-WDM EML Laser dan APD penyejuk
Jejak SFP28 yang mudah dipasang
Fungsi diagnostik digital terbina dalam
Bekalan kuasa tunggal + 3.3V
Pelesapan kuasa kurang daripada 2.0 W
CDR dalaman pada saluran pemancar dan penerima
Sokong pintasan CDR
Pakej MSA SFP28 dengan penyambung LC wadah
Jitter sangat rendah
EMI sangat rendah dan perlindungan ESD yang sangat baik
Mematuhi RoHS

Permohonan

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Pautan optik lain

Spesifikasi produk:

Parameter Data Parameter Data
Faktor Bentuk SFP28 Panjang gelombang LANWDM
Kadar Data Maks 25.78125 Gbps Jarak Penghantaran Maksimum 10km
Penyambung Dupleks LC Media SM
Jenis Pemancar LANWDM EML Jenis Penerima APD
Diagnostik DDM Disokong Kadar suhu 0 hingga 70 ° C
TX Kuasa setiap lorong -2 ~ + 6dBm Sensitiviti Penerima <-19.5dBm
<-19.5dBm Penggunaan kuasa 2W Nisbah Kepupusan

6dB

1

Ujian Kualiti

2

Ujian Kualiti Isyarat TX / RX

3

Uji Kadar

4

Ujian Spektrum Optik

5

Ujian Senstiviti

6

Ujian Kebolehpercayaan dan Kestabilan

Ujian Endface

xinfu

Sijil kualiti

safd (2)

Perakuan CE

safd (3)

Laporan EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver optik

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver optikProduk