page_banner

produk

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC pemancar optik

    SFP + BIDI 10Gb / s direka untuk digunakan dalam pautan Ethernet 10GBASE-BX. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 dan SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, dan Telcordia GR-468-CORE. Transceiver optik mematuhi keperluan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC transceiver optik

    Transceiver TM-4DDDG / GD-243E dwi-arah 10Gb / s (SFP +) mematuhi Spesifikasi Perjanjian Multi-Sumber (MSA) SFP + semasa. Mereka mematuhi 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH dan 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
    Transceiver optik mematuhi keperluan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC pemancar optik

    SFP + BIDI 10Gb / s direka untuk digunakan dalam pautan Ethernet 10GBASE-BX. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 dan SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, dan Telcordia GR-468-CORE. Transceiver optik mematuhi keperluan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC transceiver optik

    10Gb / s SFP + BIDI direka untuk digunakan dalam pautan Ethernet 10GBASE, saluran gentian dan aplikasi WDM. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 dan SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, dan Telcordia GR-468-CORE. Transceiver optik mematuhi keperluan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC pemancar optik

    Transceiver optik siri 10Gb / s SFP + CWDM direka untuk aplikasi komunikasi gentian seperti 10G Ethernet, yang sepenuhnya mematuhi spesifikasi SFP + MSA SFF-8431.
    Modul ini direka untuk gentian mod tunggal dan beroperasi pada panjang gelombang nominal panjang gelombang CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC pemancar optik

    Transceiver optik siri 10Gb / s SFP + CWDM direka untuk aplikasi komunikasi gentian seperti 10G Ethernet, yang sepenuhnya mematuhi spesifikasi SFP + MSA SFF-8431.
    Modul ini direka untuk gentian mod tunggal dan beroperasi pada panjang gelombang nominal panjang gelombang CWDM.
    Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC pemancar optik

    Transceiver optik siri 10Gb / s SFP + CWDM direka untuk aplikasi komunikasi gentian seperti 10G Ethernet, yang sepenuhnya mematuhi spesifikasi SFP + MSA SFF-8431.
    Modul ini direka untuk gentian mod tunggal dan beroperasi pada panjang gelombang nominal panjang gelombang CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC pemancar optik

    Transceiver optik siri 10Gb / s SFP + CWDM direka untuk aplikasi komunikasi gentian seperti 10G Ethernet, yang sepenuhnya mematuhi spesifikasi SFP + MSA SFF-8431.
    Modul ini direka untuk gentian mod tunggal dan beroperasi pada panjang gelombang nominal panjang gelombang CWDM.
    Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver optik 10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC

    SFP + SR 10Gb / s direka untuk digunakan dalam pautan 10-Gigabit Ethernet melalui serat multimode. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW dan 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar, seperti yang ditentukan dalam SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Dwi pemancar optik

    Transceiver 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + direka untuk digunakan dalam pautan 10-Gigabit Ethernet sehingga 10km melalui gentian Mod Tunggal. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, dan fungsi diagnostik Digital 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Pemancar optik dupleks

    Transceiver 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + direka untuk digunakan dalam pautan 10-Gigabit Ethernet sehingga 20km melalui serat Single Mode. Mereka mematuhi SFF-8431, SFF-8432 dan IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, dan fungsi diagnostik Digital 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L tersedia melalui antara muka bersiri 2 wayar. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex transceiver optik

    10Gb / s Pluggable SFP + transceiver adalah Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceiver yang direka untuk digunakan dalam pautan berbilang kadar 10-Gigabit hingga serat mode tunggal G.652 hingga 40km. Mereka mematuhi SFF-8431 1, SFF-8432 2 dan 10GBASE- ER / EW; menyokong 4x, 8x dan 10x Fiber Channel, serta pilihan CPRI 2 hingga 8, lebih dari 40km pautan.
    Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka bersiri 2-wayar, seperti yang ditentukan dalam SFF-8472. Transceiver optik mematuhi kehendak RoHS.
12 Seterusnya> >> Halaman 1/2